• info@parspooyesh.com

  • شماره تماس :۴۸۰۵۶۰۰۰-۰۲۱ ۹۶۶۱۴-۰۲۱

  • ساعت کاری :زمان: ۷-۲۴-۳۶۵

شرکت پارس پویش فن آور در سال 1382 با هدف اصلی تولید نرم افزار به ثبت رسیده است. این شرکت از بدو تاسیس تاکنون خدمات متنوعی به جامعه بزرگ IT ارائه نموده است و یکی از پیشگامان عرصه فن آوری اطلاعات در ایران می باشد. اهداف اولیه این شرکت نصب وراه اندازی ISP، پشتیبانی فنی، تامین امنیت و گسترش فعالیت های وابسته به آن بود که در همین راستا نرم افزار IBS ویژه حسابداری، گزارش گیری، کنترل اعتبار و میزان کارکرد کاربران اینترنت و VoIP توسط تیم برنامه نویسی این شرکت طراحی گردید.

بدلیل استقبال فراوان از IBS ، شرکت پارس پویش به منظور رفع نیازهای روز به روز مشتریان خود، نسخه جدید این نرم افزار را با نام IBSng گسترش داد، و سپس با امکاناتی بسیار پیشرفته تر از نسخه قبلی، نسخه IBSng II را طراحی و عرضه نمود. شرکت پارس پویش به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده راهکارهای جامع فناوری اطلاعات، فعالیت خود را در زمینه راه اندازی نرم افزارهای PBX و طراحی و توسعه نرم افزار های ارتباط با مشتریان ، یکپارچه با سیستم های مرکز تماس (Call Center)، گسترده کرده و این سیستم ها را توسعه، پشتیبانی و نگهداری می کند. همچنین با توجه به توانمندی های تیم فنی و برنامه نویسی و ماهیت تخصصی فعالیت های شرکت ، و درخواست مکرر مشتریان از شرکت پارس پویش جهت پباده سازی روال های کاری شرکت های مخابراتی و شبکه، بخشی از فعالیت شرکت به ارائه راه حل های OSS اختصاص داده شد.

ماموریت شرکت طراحی و توسعه محصولات و سرویسهای پشتیبانی نرم افزاری با اهداف توسعه ابزاری های OSS/BSS، پشتیبانی فنی، تامین امنیت و گسترش فعالیت های وابسته به آن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت با رعایت استانداردهای بین المللی و در جهت ایجاد ، حفظ و ارتقای برند شرکت به عنوان یک شرکت پیشگام در بازار تولید و خدمات رسانی در صنعت IT کشور می باشد و رسالت ما به ‌عنوان یک شرکت نرم افزاری ایجاب می نماید که کمک و راهنمائی و ارائه راه حل های بهینه در زمینه پیاده سازی روال های کاری مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

 شرکت پارس پویش فن آور از سال ۱۳۸۲ تا کنون ۳ نسل از محصولات خود را بر اساس نیازمندی های صنعت IT کشور با آخرین استانداردها و تکنولوژی های روز دنیا ارایه داده است:

info

  

در سال ۱۳۸۲ با ورود شرکت پارس پویش به صنعت IT کشور و ارایه اولین نسخه از نرم افزار اکانتینگ IBSng به صورت متن باز، این شرکت توانست ضمن کمک به توسعه شرکت های ارایه دهنده خدمات اینترنتی در ایران بخش قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد. در سال ۱۳۸۶ نیز این شرکت نسل دوم سامانه اکانتینگ IBSng را با آخرین امکانات و تکنولوژی های روز دنیا ارایه داد. در سال ۱۳۹۴ این شرکت با ارایه اولین سامانه OCS ایرانی مبتنی بر استاندارد 3GPP و با پشتیبانی از رابط Diameter Gy نسل سوم محصولات خود را در قالب دو خانواده چکاد و چکاوک به شرکت های ارایه دهنده ی خدمات اینترنتی ارایه داد.

همزمان با این پیشرفت، نسخه LAN Accounting سامانه IBSng نیز با حضور در بیش از ۳۴۰۰ شبکه سازمانی مانند شبکه سازمان های آموزشی، حکومتی، بهداشتی، شرکت های خصوصی و ... سیر تکامل و تطبیق بر نیازمندی های موجود را طی نمود و توانست بخش بزرگی از سهم بازار را از آن خود نماید.

شرکت پارس پویش مفتخر است که توانسته تمامی این مسیر را با اتکا به دانش و تلاش مهندسان جوان ایرانی و پشت گرم به حمایت مشتریان خود طی نماید و مصمم است به مانند گذشته در آینده نیز همچنان افتخار فن آور بودن را از آن خود نمایند و کمکی هر چند کوچک برای صنعت IT کشور باشد.

 

خط مشی ما